Ombre barvení

Co to je ombre?

Ombre jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který vaše vlasy nádherně oživí. Úkolem je rozzářit a osvětlit vlasy tmavších tónu a dosáhnout tak vzhledu, který bude napodobovat vlasy zesvětlené sluncem. Vlasy v létě pomocí slunečního svitu zejména na svých koncích zesvětlají, bohužel, účinek je pouze dočasný a s nástupem zimy vlasy opět ztmavnou. Oslňujte letním lookem po celý rok s ombre hair!

Tento zpusob barvení je daleko elegantnější, než klasický melír.  Jde o speciální postup barvení vlasu, kdy vlasy u kořínku jsou tmavší a postupně přecházejí ve světlejší tón, až o několik stupňů světlejší konečky. Vyzkoušejte variantu hnědých vlasu s blond konečky, která vás zaručeně rozzáří a výsledný efekt bude naprosto fantastický!

Zlé jazyky tvrdí, že tenhle trend vymyslely ženy a dívky, které nebavilo pravidelně a včas dobarvovat své vlasy. Je pravda, že nešikovně udělané ombre hair vypadají jako nehezké odrosty. Svěřte se proto do rukou profesionálů a skvělý výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!