Melírování

Ke každému módnímu účesu samozřejmě patří melírování.
Melír aplikovaný pomocí speciálních hrabiček – tato metoda vám zaručuje velmi jemné a přirozené melírování.
Melírování italskou technikou. Italské melíry – nové technologické postupy zaručují úsporu času při aplikaci, originální efekty ze dvou či více barev, stabilní odstín s minimálním vymýváním, krásný zdravý vlas.Elumen color - Goldwell

Novinka! Vyzkoušejte barvení i melírování vlasů šetrnými barvami. Barva pouze odrůstá. NEVYMÝVÁ SE! ŠIROKÁ ŠKÁLA ODSTÍNŮ - přírodní i trendy barevné odstíny!

Elumen je barvicí technologie, která vychází z principu neoxidačního barvení, nevyžaduje míchání s peroxidem a vyznačuje se rychlou, jednoduchou a profesionální aplikací.

Tajemství barev Elumen spočívá v tom, že obsahují výjimečné brilantní barvicí látky, které pronikají hluboko do vlasu a pevně se v něm uchytí, proto je barva Elumen mimořádně zářivá a maximálně šetrná k vlasům. Barevné pigmenty se ve vlasu zachycují na bázi elektromagnetické přitažlivosti. Barvy Elumen obsahují barevně intenzivní pigmenty, které vlasům propůjčují mimořádnou zářivost. Barva Elumen je mimořádně trvanlivá, nezdravým vlasům Elumen dodává přirozený lesk, přesto však je možné barvy Elumen z vlasů velmi snadno odstranit.